Greqia heq kufizimet e hyrjes për udhëtarët shqiptarë

Written by on 22/06/2021

Udhëtimet drejt Greqisë të personave me banim në Shqipëri dhe pasaporta biometrike, janë sërish të lejueshme. Për të gjithë pasagjerët që nisen nga Aeroporti Nënë Tereza kërkohet një test Covid, një dëshmi që personi e ka kaluar infeksionin ose një certifikatë vaksinimi.

Mbetet i detyrueshëm regjistrimi digjital i udhëtimit 24 orë përpara udhëtimit./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist