Greqia dhe Italia, destinacionet e kesaj vere sipas Lonely Planet

Written by on 03/05/2018

Greqia dhe Italia vazdojnë të jenë dy nga vendet që tërheqin mjaft turistë gjatë sezonit turistik për shkak të atraksioneve të tyre, kuzhinës spektakolare dhe kulturës që këto vende kanë. Kjo është arsyeja pse LonelyPlanet, i liston keto vende mes dhjetë vendeve më të mira të Evropës për tu vizituar gjatë këtij sezoni veror. Te tjera destinacione qe kane perbere kete liste te revistes Lonely Planet kane qene Norvegjia, Republika Ceke, Franca, Sllovenia, Turqia, Spanja dhe Anglia.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist