Grazia.it: Ksamili mes destinacioneve me te mira per vitin 2019!

Written by on 31/10/2018

Revista italiane Grazia.it ne nje artikull te fundit bazuar nga nje studim i portalit me te madh per rezervimet online, Booking.com, ka renditur 10 destinacionet me te mira per 2019 , midis te cileve edhe Ksamili ne Shqiperi. Revista e ka pershkruar Ksamilin si nje perle te vogel fshehur ne jug te Shqiperise dhe nje vend te perkryer per ata qe duan detin.Vec Ksamilit ne artikullin e Grazia.it permenden edhe qytete apo rajone te vecanta per kulturen apo natyren ne Jordani, Uzbekistan, Meksike, Marok, Kolumbi, Gjeorgji, Ruanda dhe Holande.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist