Grabitje ne shtepine luksoze  te kengetares se famshme ! 

Written by on 13/05/2018

Rihanna është grabitur mbrëmjen e djeshme dhe është futur zyrtarisht në listën e famshme.

Shtëpia e saj në Los Angeles është grabitur dhe hajduti duket se ka kaluar gjithë natën në ambientet e saj. 

I dyshuari është një 26-vjeçar të cilin e kanë arrestuar menjëherë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist