Google sjell nje pamje te re te Gmail!

Written by on 13/04/2018

Google sjell nje pamje te re te Gmail!

Google ka ne plan te sjelle nje pamje te re per faqen e tij te Gmailit. Kompania thote se dizajni i ri do te perfshije dhe disa risi, qe do te vlejne dhe ne llogarite normale te Gmail. Google do te vije me nje pamje me te fresket te Gmail e me risi si Smart Reply, aftesia per te vendosur alarmin tek emailet dhe mbeshtetje offline.Nuk dihet saktesisht se si do te jete pamja e re, por kompania ka nxjerre se fundmi pamjen e re te Google Calendar, me ikon dhe ngjyra moderne. Ky ndryshim do te vije ne javet e ardhshme, si nje program i hershem aksesi per konsumatoret e G Suite dhe llogarite personale ne Gmail.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist