Google , krijon ambiente clodhese per punonjesit.

Written by on 21/04/2018

Google , krijon ambiente clodhese per punonjesit

Gjiganti i teknologjise, Google mendon vazhdimisht per t’u krijuar ambiente sa me komode dhe çlodhese punonjesve te tyre. Kjo duket qarte edhe ne projektin qe eshte duke perfunduar ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes, ku gjithçka eshte vertete fantastike.Megjithate, nuk mbeten pas as ambientet e Google, ne Gjermani, qe jane hapur prej vitit 2001 dhe ne to punojne rreth 500 punonjes. Behet fjale per nje godine 5-kateshe ne Gänsemarkt, qytetin e vjeter te Hamburgut.Çdo kat ka arkitekture te ndryshme nga te tjeret, ndersa kati i 5-te i eshte perkushtuar sportit, pasi ka nje fushe golfi, nje ping-pongu dhe nje palester te madhe dhe te kompletuar.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist