Gjermania po mendon seriozisht mbylljen e kufijve!

Written by on 29/01/2021

Kufizimi i lëvizjeve për Gjermaninë është thelbësore për të kontrolluar përhapjen e varianteve më infektuese të koronavirusit. Për këtë arsye Gjermania po planifikon të ndalojë udhëtarët nga vendet e goditura më rëndë nga variantet e reja të Covid-19. Aktualisht fokusi është ndaj Britanisë së Madhe, Portugalisë, Afrikës së Jugut dhe Brazilit.


Current track

Title

Artist

Background