Gjeorgjia nis bashkepunimin me Wizz Air per te terhequr turiste!

Written by on 23/04/2018

Gjeorgjia nis bashkepunimin me Wizz Air per te terhequr turiste!

 

Gjeorgjia ka zbuluar planet per promovimin e destinacioneve me te mira natyrore dhe kulturore vendase per turistet e Ballkanit  dhe per kete ka nisur nje bashkepunim me linjat low cost. Wizz Air do te filloje nga vera e ketij viti fluturimet direkte Rumani – Gjeorgji. Sipas kompanise ajrore sherbimi i ri me kosto te ulet nga Bukureshti ne Kutaisi, do te filloje me 3 korrik 2018. Kompania shtoi se te gjithe pasagjeret e turistet qe kerkojne nje vend me lugina te medha te gjelbra, me vreshta gjigante apo me kisha te vjetra dhe kulla vrojtimi te vendosura ne nje peizazh malor te mrekullueshem duhet te zgjedhin patjeter Gjeorgjine.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist