Gazeta amerikane “Shqipëria destinacioni i këtij viti”!

Written by on 24/06/2019

 

 

Gazeta amerikane “New York Daily News” ,e ka renditur Shqipërinë ndër 50 vendet për të kaluar pushimet gjatë këtij viti. Artikulli i përfshirë Bjeshkët e Namuna krah Karaibeve dhe ujëvarave fantastike të Balit. Sipas konsulentit të zhvillimit të turizmit Audrey Scott, Shqipëria ka ngjitje të mrekullueshme në pjesën veriore të vendit, në Bjeshkët e Namuna, por një aventurë më vete mund të jenë edhe plazhet e jugut.

Shqiperia

Shqiperia


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist