Galaxy X vjen se shpejti, do te jete smartphone me palosje!

Written by on 30/04/2018

 Galaxy X vjen se shpejti, do te jete smartphone me palosje!

Samsung do te rikthehet me nje aparat qe kujton smartphonet e palosshem te serise televizive WestWorld me serine e radhes Galaxy X, prodhimi i te cilit po fillon.  Galaxy X, smartfoni i shumeperfolur i palosshem i koreanoeve, do te shfrytezoje kete veti per t’u propozuar si hibrid mes telefonit dhe tabletit. Ai do te dale ne qarkullim gjate vitit 2019. Do te kete plot tre ekrane oled qe sipas zerave, do te jene te lidhur mes tyre permes nje mikro zinxhiri metalik. Plani i projektimit duhet te perfundoje ne muajin qershor dhe pjesa e pare, testuese, 500 mije deri ne 2 milione aparate, do te shkoje ne prodhim gjate veres.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist