Futbollisti i kombetares behet baba per here te pare .

Written by on 17/05/2018

Gezimi i parë për të, fryti i dashurisë me bashkëshorten e tij, erdhi në jetë.

Futbollisti i kombëtares shqiptare të futbollit Ansi Agolli, është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ku ka zbuluar një portret të ëmbël familjar, ndërsa shihet me të shoqen dhe djalin e tyre.

Ai ka zbuluar se është bërë me djalë, të cilin e kanë quajtur Blodin Brooklyn.

“Mirë se erdhe mes nesh biri im. Mami Rea dhe babi Ansi të duan shumë”, shkroi futbollisti duke dhënë lajmin e gezuar.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist