Futbollisti drejt altarit me dy femra ! 

Written by on 24/05/2018

Ronaldinho do të martohet me dy femra njëkohësisht. Sipas mediave braziliane, ish-futbollisti i Barcelonës dhe Milanit aktualisht po bashkëjeton me dy të fejuarat e tij, Priscilla Coelho dhe Beatriz Souza në mansionin e tij në Rio de Zhaneiro dhe shumë shpejt do të martohet me të dyja.

Mësohet se ceremonia private do të zhvillohet në mansion.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist