Futbollistet e Realit te Madridit presin secili nga nje ore Rolex!

Written by on 07/05/2018

Futbollistet e Realit te Madridit presin secili nga nje ore Rolex!

Futbollistet e Real Madrid jane te fokusuar per te ngritur lart kupen e 13-te te Liges se Kampioneve, por nderkohe ata jane ne pritje per te marre dhuratat per titullin e tyre te 12. Futbollisteve u eshte premtuar nga nje ore Rolex Submariner Date per fitimin e trofeut europian te vitit te shkuar dhe klubi madrilen ka blere tashme 30 te tilla me nje vlere prej 720 mije eurosh. Kjo i shtohet shperblimit prej 70 milione eurosh qe madrilenet do te marrin per sukseset ne kampionat dhe Champions League ne sezonin 2016-2017.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist