“France 3” shfaq nje dokumentar per Shqiperine turistike

Written by on 16/07/2018

“France 3” shfaq nje dokumentar per Shqiperine turistike

Televizioni francez “France 3” ka shfaqur se fundmi nje dokumentar te shkurter ku i ben thirrje turisteve franceze qe te vijne te vizitojne Shqiperine.  Ne dokumentar Shqiperia eshte percaktuar si nje prej vendeve me pak te njohur ne periferi te Mesdheut qe hapet ndaj turizmit. Avantazhet e Shqiperise turistike sipas France 3 jane plazhe ende te virgjera, nje vend i mbushur plot histori dhe çmime te lira.


Current track

Title

Artist

Background