Foshnja mbretërore, udhëtim drejt Afrikës!

Written by on 28/05/2019

 

 

Duka dhe dukesha e Sussex po bëhen gati për udhëtimin e tyre në Afrikë , bashkë me të voglin e tyre. Sipias Daily Mail, çifti mbetëror do të nisen në fund të këtij viti dhe ky do të jetë udhëtimi i parë i pjestarit më të ri të familjes mbretërore. Megjithëse asgjë nuk është konfirmuar, duket se çifti do të kalojë një kohë të gjatë në kontinentin afrikan , ku edhe kanë kaluar më parë romancën e tyre të dashurisë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist