Fluturimet Dubai-Athinë, realitet nga 1 qershori!

Written by on 23/02/2021

Emirates ka njoftuar se do të rifillojë shërbimet përmes Athinës nga 1 qershori. Rifillimi i fluturimeve do t’u sigurojë udhëtarëve globale një pikë tjetër hyrjeje në zonën e njohur metropolitane të Nju Jorkut, duke i shërbyer komunitetit të madh Greko-Amerikan në Shtetet e Bashkuara.

Emirates heart warming COVID-19 video - Airline Ratings

Seattle, Boston, Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington DC, Dallas dhe San Francisco do të jenë destinacionet kryesore ku do të operojë linja e njohur ajrore./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist