Fluturime në 244 destinacione! Aeroporti i Frankfurtit nis bindshëm një kapitull të ri

Written by on 30/10/2021

Me heqjen graduale të kufizimeve të udhëtimit të lidhura me pandeminë, më shumë destinacione dhe linja ajrore ofrohen nga Aeroporti i Frankfurtit. Kalendari dimëror i publikuar së fundmi përmban gjithsej 83 linja ajrore që kryejnë fluturime pasagjerësh në 244 destinacione në 92 vende në mbarë botën.

Kjo nënvizon rolin e Frankfurtit si qendra më e madhe dhe më e rëndësishme e aviacionit ndërkombëtar të vendit./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist