Faqja e njohur arabe nxit njerëzit të pushojnë në Shqipëri!

Written by on 09/06/2021

Faqja e njohur arabe   “The National News” ka renditur Shqipërinë në mesin e 11 vendeve ku mund të pushosh pa nevojën e vaksinës apo të karantinës. Flydubai kryen fluturime pa ndalesa për në Tiranë dhe udhëtimi zgjat më pak se gjashtë orë. Ndër të tjerash në shkrim thuhet se turistët në Shqipëri janë të lirë të lëvizin dhe mund të marrin një vizë maksimale qendrimi prej 90 ditësh.

The National News e ka cilësuar Shqipërinë si një thesar në Gadishullin Ballkanik të Europës Juglindore./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background