Europianet, nder turistet me numrin me te larte ne Dubai!

Written by on 02/05/2018

Europianet, nder turistet me numrin me te larte ne Dubai!

 

Ky vit nis me kemben e mbare per Dubain pasi tre muajt e pare 2018 jane mbyllur me rreth 4.7 milione rezervime per kete destinacion. India, Arabia Saudite dhe Britania e Madhe jane ende tregjet me numrin me te larte te turisteve ne Dubai. Nderkohe rritje interesante eshte vene re edhe nga ana e kontinentit europian. Pas Britanise, Gjermania, Italia dhe Franca jane vendet qe kane derguar me shume turiste ne Dubai kete vit.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist