Europe, rriten investimet ne hoteleri!

Written by on 05/02/2019

Europe, rriten investimet ne hoteleri!

Investimet ne sektorin e hotelierise ne Europe do te rriten gjate ketij viti. Sipas Ogranizates Boterore te Turizmit me shtimin e numrit te turisteve ne destinacionet e kontientit do te kete me shume struktura pritese ne shtetet me te vizituara te Europes. Sipas operatoreve europiane gjate vitit te kaluar investimet ne hotelieri kane kaluar vleren e 16.8 miliard eurove.  Nderkohe kete vit hotele te reja priten me se shumti ne France, Britani te Madhe dhe Gjermani.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist