Europa, destinacioni kryesor per amerikanet kete vit !

Written by on 25/01/2019

Tek turistet amerikane eshte rikthyer deshira per te udhetuar ne destinacione me rreze te gjate. Kete vit Europa eshte kontinenti me i preferuar per udhetimet turistike te amerikaneve. Kete thekson studimi i pervitshem i Choise Hotels  International ne lidhje me planet e turisteve nga kontinenti amerikan. Gjate ketij viti turistet amerikane do te bejen te pakten 3 udhetime. Parisi , Londra dhe Roma jane tre destinacionet europiane me te preferuara te turisteve amerikane.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist