Europa, destinacioni i preferuar i amerikaneve kete sezon!

Written by on 16/11/2018

Amerikanet vijojne ta shohin Europen si destinacionin e tyre me te rendesishem per udhetime e pushime edhe per kete sezon dimeror. Nga nje studim i fundit i Allianz Global Assistance destinacionet kryesore europiane kane parre rritje me 20% me shume te rezervimeve nga viti i kaluar sidomos per periudhen e Festes se Falenderimeve dhe Vitin e Ri. Rritja me e madhe vihet re kete vit ne rezervimet drejt Barcelones, Zyrihut dhe Lisbones. Nderkohe destinacionet me te preferuara europiane per amerikanet mbeten Londra, Parisi, Roma, Amsterdami dhe Madridi.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist