Emiratet e Arabe promovojne destinacionin e ri per pushime familjare!

Written by on 28/03/2019

Nje delegacioni i posaçëm nga Autoriteti për Zhvillimin e Turizmit te Ras Al Khaimah, ka ndermarre nje turne ne vendet kryesore te europes lindore. Pasi vizitoi qytetet e Budapestit, Bukureshtit, Bratislavës, Moskës, Kazanit, Novosibirskit dhe Shën Petersburgut, u takua me organizma të ndryshëm të turizmit, njësive të qeverisjes vendore, përfaqësuesve të sektorit privat dhe partnerë të tjerë nga sektori i udhëtimit dhe turizmit, me qellim promovimin dhe njohjen e paketave turistike qe ofrohen nga ky destinacion jo shume i njohur i Emirateve Arabe.

DCIM101MEDIADJI_0008.JPG


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist