“El Pais” artikull promovues per Shqiperine!

Written by on 17/11/2018

E perditshmja prestigjioze spanjolle “El Pais” i dedikon nje artikull bukurive te Shqiperise ku fton lexuesin qe te zbuloje pese arsye perse duhet te vije te zbuloje kete vend te mrekullueshem. Sipas gazetes spanjolle Shqiperia ka qene vendi me sekret ne Europe e tashme nje prej perlave te mesdheut qe duhet zbuluar patjeter. Disa prej arsyeve per te vizituar Shqiperine jane renditur ndikimi italian ne arkitekture, gjalleria e kryeqytetit te Tiranes, Kruja, trashegimia historike dhe kulturore, Llogoraja dhe Gjirokastra.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist