Edhe 1 ditë kohë për të plotësuar Lotarinë Amerikane!

Written by on 08/11/2021

Sot është dita e parafundit për të aplikuar për Lotarinë Amerikane. Aplikimet janë hapur që prej datës 6 tetor dhe do të jenë të hapura deri më 9 nëntor, kështu që qytetarët kanë edhe disa orë afat në dispozicion.

Sipas të dhënave  të publikuara nga Departamenti Amerikan i Shtetit, më shumë se 240 mijë shqiptarë kanë aplikuar deri më tani për Lotarinë Amerikane./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist