Ed Sheeran artisti me i pasur ne bote!

Written by on 10/10/2018

 

Ed Sheeran vijon te mbaje vendin e pare si artisti me i pasur ne bote. Kengetari 27 vjeçar ka mbledhur 85 mije euro ne dite me nje perfitim prej pothuajse 31 milione euro. Pas Forbes tashme edhe prestigjozja “The Sun” ka pohuar se pavaresisht se ka paguar 6 milione euro taksa ne Mbreterine e Bashkuar Ed Sheeran eshte ende artisti solist me i pasur ne bote. Ne nje interviste me “OK! Magazine” vitin e kaluar Ed pranoi se parate nuk ishin motivimi i tij, me kusht qe ai te ishte “i qete” dhe per kete zgjedh te dhuroje shumicen prej te ardhurave.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist