EasyJet me nje fluturim te ri ne Europe.

Written by on 05/04/2019

Nisin fluturimet e para me EasyJet nga Londra drejt Parisit. Kompania ka planifikuar te fluturoje ne kete itinerar gjate gjithe veres, per 4 here ne jave me avionin Airbus A319. Pritet qe pergjate gjithe sezonit do te mund te fluturojne rreth 31.000 pasagjere. EasyJet aktualisht operon ne 29 rrugë dhe gati 20,000 fluturime në vit për në dhe nga aeroporti Stansted i Londres.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist