E bukur por e vetmuar Cheryl,ne paraqitjen e saj ne  festivalin e filmit ne Kane .

Written by on 14/05/2018

Këngëtarja e famshme Cheryl u shfaq e mahnitshme me një fustan të bardhë në Festivalin e Filmit në Kanë.

Ajo u rikthye në këtë event për herë të parë pas dy vitesh dhe për këtë fakt gjendej në ankth. Teksa ka shkëlqyer me paraqitjen e saj të gjithë po pyesnin se ku është Liam Payne.

34-vjeçarja parakaloi e vetme në tapetin e kuq ndërkohë që partneri i saj nuk ndodhej fare aty. Prej muajsh përflitet se lidhja e tyre ka marrë fund por herë pas here ata surprizojnë duke u shfaqur bashkë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist