Dubai se shpejti me qendren me te madhe tregtare, Dubai Square

Written by on 18/08/2018

 

Dubai planifikon te ndertoje se shpejti qendren tregtare me te madhe te saj, Dubai Square. Projekti me vlere dy miliarde dollare amerikane do te realizohet ne afersi te portit te Dubait, do te kete siperfaqe rreth 750.000 metra katror, ​​qe krahasohet me me shume se 100 fusha futbolli. Gjithçka do ta pershkoje nje teknologji intriguese e fjales te fundit: parqet, kinemate, sallat sportive dhe supermarketet.Dubai Square do te jete e projektuar per nje epoke te re te konsumatoreve qe do veprojne si dixhitale per shume sherbime.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist