Dubai, prezantohet kepucet e “Hirushes”, 17 milione $

Written by on 28/09/2018

 

Siç dihet Dubai eshte qyteti i milionereve dhe miliardereve dhe gjithcka qe prezantohet nga ky vend patjeter qe terheq vemendje.  Se fundmi nje pale kepuce prej ari mendafshi dhe diamantesh jane prezantuar ne hollin e  hotelit luksoz Burj Al Arab. Kepucet kushtojne 17 milione dollare dhe jane dizajnuar e punuar ne Itali. Ato perbehen nga 236 diamante se bashku me dy diamante te persosura te nivelit me te larte me nga 15 karat secila. Hoteli do te ekspozoj edhe tre modele te tjera te takave nga koleksioni i fundit i tyre, gjithashtu te punuara me diamante dhe ar.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist