Dua &Martin ,me shume se miq ? 

Written by on 22/05/2018

Mjaftuan disa foto ku ishin duke u përfaquar dhe në botën rozë shpërthyen thashethemet se Dua Lipa dhe Dj i famshëm Martin Garrix janë lidhur.

Shumë thashethemeve dhe lajmeve nga mediet rozë ka vendosur ti përgjigjet vetë Dua me një video të postuar në Insta.

“Mbrëmë isha për të parë mikun tim të dashur Martin Garrix, duke luajtur këngën tonë “Scared to be Lonley”- ka shkruar Dua Lipa në Instagram.

Tani mund të rrini të qetë, Dua dhe Martin janë thjesht miq të mirë dhe asgjë më shumë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist