Dua Lipa bën gjestin e dytë human për shqiptarët!

Written by on 04/12/2019

Pas deklarimit se të ardhurat e kompanisë do t’i jepte për të prekurit nga tërmeti,Dua Lipa ka bërë një gjest tjetër human për vendin e saj. Ajo tashmë është fokusuar në krijimin e disa bluzave të personalizuara, të ardhurat nga shitja e të cilave do të shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tërmeti. Te bluzat shkruhet “Pray for Albania”, “Dua Lipa” dhe do të kushtojë 45 dollarë.  Përmes postimeve në rrjetet sociale ajo u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që duhet ndihmë e madhe për Shqipërinë në këto momente të marrin bluzat pasi të ardhurat do të shkojnë për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist