Drejt perfundimit hoteli ne forme kitareje ne Florida!

Written by on 03/11/2018

Nje hotel i ri ne forme kitare dhe i larte 138 metra po ndertohet ne Florida.Ky hotel ka marre tashme forme dhe eshte gati qe te hapet veren e ardhshme. Jo me kot eshte projektuar ne formen e kitares pasi i pershtates tematikes muzikore dhe emrit qe eshte pikerisht Seminole Hard Rock Hotel&Casino. Por, si çdo projekt, ka persona qe mezi e presin, duke thene qe do t’i jape shtyse te metejshme turizmit, por ka edhe nga ata qe thone se ky hotel eshte i shemtuar dhe aq i madh sa mund te shikohet nga hapesira. Hoteli do te ofroje 638 dhoma e suita, bare e restorante te gjitha ne pershtatje me tematiken e jashtme si dhe shume facilitete te tjera.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist