Ditëve të nxehta duket se ju erdhi fundi/ Priten ndryshime të kushteve atmosferike!

Written by on 25/08/2021

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton se duke filluar nga dita e nesërme pritet të kemi ndryshim të kushteve meteorologjike ndërsa depërtimi i masave ajrore të paqëndrueshme do të sjelli mot me alternime vranësirash dhe kthjellime, këto më të përqendruara në jug të vendit.

Sipas njoftimit reshje shiu me intensitet të ulët që në orët e para të mëngjesit në veriperëndim e gradualisht reshjet do të shtrihen edhe në pjesën tjetër të territorit ndërsa në mesditë reshjet fitojnë intensitet deri mesatar në veri dhe qendër ndërsa në jug reshje me intensitet të ulët.

Radio Travel.al


Current track

Title

Artist

Background