Dimri sjell pasiguri, linjat ajrore po përgatiten për më të keqen!

Written by on 04/09/2021

Linjat ajrore evropiane do të përballen me një dimër të ashpër për shkak të pandemisë së vazhdueshme dhe besimit të udhëtimit që ka të ngjarë të mbetet i shtypur. Tarifat e ulëta do të jenë kryesore për stimulimin e kërkesës pasi kufizimet e udhëtimit ka të ngjarë të vazhdojnë, thotë GlobalData, një kompani udhëheqëse e të dhënave dhe analitikës.

Rastet e COVID-19 potencialisht mund të rriten, dhe variante të tjera mund të zhvillohen, duke zvogëluar gatishmërinë e udhëtarëve për të fluturuar. Pasagjerët mund të vazhdojnë të vonojnë planet e udhëtimit këtë dimër për shkak të pasigurisë së madhe./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background