Dimri i vërtetë do të “trokasë” këto ditë, ja sa do të zbresin temperaturat!

Written by on 26/12/2019

Këto ditë temperaturat do të jenë të acarta duke bërë që temperaturat të pësojnë rënie drastike. Ndonëse moti do të jetë i kthjellët pa reshje shiu, i ftohti do të jetë duke u shtuar duke bërë që temperaturat të bien deri në -6 gradë celcius. Në zonat malore do të  ketë reshje të pakta bore. Fundjava dhe ditët e para të javës që vjen, do të jenë ato të dimrit të vërtetë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist