Dhurata Thanasi, blogerja e ushqimeve që tregon për gatimet e Krishtindjes

Written by on 24/12/2020

Dhurata Thanasi, blogerja e njohur që promovon të ushqyerit e shëndetshëm, ishte sot e ftuar në mëngjes në emisionin “Boeing 104.6” në Premium Channel dhe Radio Travel. Ajo foli për pjatat karakteristike të mbrëmjes së Krishtindjes dhe për ëmbëlsirat më interesante që përdoren këtë mbrëmje. Ajo foli dhe për frymën e kësaj dite që bën bashkë gjithë familjen rreth tryezës. Në Fund Dhurata ndau dhe disa receta që mund të bëhen mbrëmjen e Krishtlindjes!


Current track

Title

Artist