Destination Sport date 21 Tetor

Written by on 22/10/2018

Destination Sport , emisioni argetues sportiv i fundjaves ne Radio Travel.

Informacionet me te reja rreth sportit dhe rezultatet Live te ndeshjeve qe po luhen vijne cdo minute per te mbajtur te informuar te gjithe ata qe jane ne rrugetim gjate fundjaves se tyre.

Show Bizz-i sportiv eshte element informues e argetues edhe per ata qe nuk i kane rezultatet sportive primare.

Por jo vetem futboll…Moto Gp, Formula One dhe turne te tjera te rendesishme sportive vijne me te rejat e tyre me te fundit nga kompeticione te rendesishme

Lojra telefonike me degjuesit te cilat te bejne fitues te dhuratave te ndryshme.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist