Destinacionet qe duhet t’i vizitoni pa u zhdukur

Written by on 21/02/2019

Destinacionet qe duhet t’i vizitoni pa u zhdukur
Ne listen e gjerave qe doni te shihni me siguri do te jene vende qe i keni pare ne
internet apo vende te mrekullueshme te cilat jua kane keshilluar miqte tuaj. Por ne
bote, ekzistojne shume vende te cilat duhet t’i shikoni para se te zhduken apo
demtohen nga shkaqe te ndryshme kryesisht klimatike. Keshilla e eksperteve eshte
qe te kapni çastin dhe ta programoni udhetimin tuaj ne nje nga keto destinacione.
Disa prej atyre qe sugjerohen jane Cape Town, Parku Yosemite ne SHBA,
Venecia, Machu Picchu, Muri Kinez, Barriera e Madhe Koralore ne Australi dhe
Antarktida.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist