Destinacionet qe do te vizitohen me shume gjate 2019

Written by on 31/12/2018

Destinacionet qe do te vizitohen me shume gjate 2019

Booking.com ka sugjeruar ne baze te kerkimeve por edhe rezervimeve destinacionet me te preferuara te vitit 2019. Mes tyre, eshte perzgjedhur edhe Ksamili yne i bukur. Ksamili renditet ne vendin e 9, ndersa per te thuhet se eshte nje fshat i vogel ishullor qe ndodhet ne jug te Shqiperise dhe nga te gjitha anet cilesohet si nje perle. Listen e destinacioneve me te mira per 2019 e kryeson Jordania ndjekur nga Uzbekistani, Meksika, Maroku, Kolumbia, Gjeorgjia, Ruanda, Holanda dhe Indonezia.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist