Destinacionet me ujrat me te kalter ne bote!

Written by on 07/06/2018

Ndonjehere gjithçka per te cilen keni nevoje eshte rifreskimi i trupit dhe i mendjes nepermjet disa pushimeve ne nje det te kalter e te thelle.Per t’ju ndihmuar te gjeni paqen e brendshme dhe te kapni disa vale dhe rreze gjate kohes qe jeni ne te, ekspertet e udhetimeve kane pergatitur nje liste te disa prej vendeve me ujerat me te kalter ne bote. Ato jane Egremnoi ne Greqi, Liqeni Crater ne Oregon, Con Son ne Vietnam, Liqenet e Plitvices ne Kroaci, Islas de Rosario ne Kolumbi, Maldivet, Palawan ne Filipine dhe Ambregris Caye ne Belize.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist