Destinacionet me trendy te veres!

Written by on 29/05/2018

Blogu  “The Style Traveller”, per udhetaret modern prezanton destinacionet me trendi per kete vit. E para vjen parajsa e padiskutueshme e pushimit, Ibizza. Tulumi ne Meksike rekomandohet, per ata qe pelqejne nje largim nga e zakonshmja. Marakeshi i Marokut dhe  Rio de Zhaneiro i Brazilit renditen gjithashtu ne listen e vendeve te nxehta te ketij viti. I fundit, por jo per nga rendesia, permendet Majemi i Shteteve te Bashkuara, destinacioni i adhuruesve te festave, modes, yjeve te ekranit e te muzikes. 

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist