Destinacionet më të sigurta për t’u vizituar në 2021

Written by on 22/03/2021

European Best Destinations  ka përpiluar një listë me destinacionet më të mira për vitin 2021, ku mund të udhëtojnë njerëzit e vaksinuar. Në listë janë veçuar 16 destinacione duke filluar nga Qipro, Stokholm në Suedi, ishulli Kos në Greqi, Ishujt Kanarie në Spanjë dhe Kopenhagen në Danimarkë. Pas tyre renditet ishulli Rodos në Greqi, Danimarka, Athina në Greqi, Sevilje në Spanjë dhe Kroacia.

Cavtat nominated for the European Best Destination 2021 | Business HTZ

Si një destinacion i mirë ku mund të udhëtojnë njerëzit e vaksinuar  përmenden gjithashtu Islanda, Kefalonia në Greqi, Portugalia dhe Gjeorgjia./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background