Destinacionet me te shtrenjta te ketij sezoni

Written by on 27/04/2018

Destinacionet me te shtrenjta te ketij sezoni

Hotels .com ka renditur destinacionet me te shtrenjta ne bote te ketij viti per turistet europian me nje liste qe kryesohet nga Formentera ne Spanje dhe Rhodos ne Greqi. Hotel Price Index ka matur tarifat e hoteleve per nje nate qendrimi per kete sezon dhe gjithashtu cmimet e sherbimeve te ndryshme ne hotelet e destinacioneve nderkombetare. Listen e vijojne Antigua, Monaco, Maldivet, Bahamasi, Los Angelos dhe San Fransisko.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist