Destinacionet me te preferuara te festave jane ne Europe!

Written by on 04/12/2018

Vjene, Amsterdam, Oslo, Stokholm dhe Moske. Keto jane destinacionet qe CNN ka sugjeruar si me te mirat per kalimin e festave kete fundvit. Media prestigjoze i eshte referuar rezervimeve me te shumta te kesaj periudhe ne Booking per te perpiluar listen. Faktore te rendeishem nderkohe ne perzgjedhjen e ketyre destinacioneve kane qene aktivitetet e organizuara kete periudhe, fshatrat festive, atmosfera si dhe tradita e festimeve.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist