Destinacionet me te preferuara per turistet amerikane!

Written by on 17/05/2018

Turistet amerikane jane cilesuar se fundmi nga nje studim i Resonance Consultancy  si ata qe kalojne me shume kohe ne udhetime por edhe qe shpenzojne me shume. Destinacionet me te preferuara per turistet e pasur , dhe nder ta edhe per amerikanet kete vit do te jene Meksika, Kanadaja, Italia, Anglia, Franca, Gjermania, Bahamas, Anguila, Australia dhe ishujt Virgine. Nder hotelet me te perzgjedhura ne kete aspekt mbeten Ritz Carlton, Four Season dhe Peninsula.

 


 


 

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist