Destinacionet me te preferuara greke te kesaj vere

Written by on 28/08/2018

 

Greqia eshte preferuar shume kete vere si nje destinacion fantastik per pushuesit europian. Studimet e fundit nga mediat europiane tregojne nje kerkese te larte te turisteve per kete destinacion, qe deri ne fund te 2018 do te arrijne ne 38 milione. Zonat dhe ishujt me te preferuar e keshilluar per kete vere ne Greqi kane qene Korfuzi, Kreta, Halkidikia dhe Selaniku.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist