Destinacionet me te mira te muajit dhjetor!

Written by on 01/12/2018

Dubai renditet ne krye te destinacioneve me te mira per tu vizituar gjate ketij muaji. Renditjen e ka bere se fundmi Cnn qe ka publikuar nje liste te vendeve me te mira per muajin dhjetor ne baze te atraksioneve dhe aktiviteteve qe organizohen ne keto vende ne fundvit. Pjese e listes jane edhe Polinezia Franceze, Singapori, Danimarka dhe Norvegjia Veriore.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist