Destinacionet me te mira te ketij viti sipas American Express!

Written by on 25/04/2018

Destinacionet me te mira te ketij viti sipas American Express!

 

Analistet e American Express Travel kane perpiluar nje liste te destinacioneve me te mira per tu vizituar kete vit. Ne vend te pare renditet Moska ndjekur nga Bostwana ne Afrike, Santiago ne Kili, Santorini ne Greqi, Doha ne Katar dhe Amsterdami ne Hollande. Keto destinacione jane perzgjedhur per natyren e bukur, atraksionet kulturore si dhe aktivitetet interesante qe do te zhvillojne gjate ketij viti.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist