Destinacionet me te mira per 2019 nga National Geograhic

Written by on 12/09/2018

 

National Geographic Traveler ben nje liste vjetore me vendet me interesante per tu vizituar ne nje vit per t’ua lehtesuar zgjedhjen lexuesve te saj turiste ne te gjithe boten. Ne mesin e 21 destinacioneve qe duhet te vizitoni gjate vitit 2019 vihet theksi te Kanadaja dhe ne bukurite e Finlandes. Tre vendet e para si destinacionet me te mira per tu vizituar viitn e ardhshem jane renditur Hamburgu, Moska dhe Seuli. Listen e vijon Guinea e Re, Ekuadori, Zvicra, Malta, Maroku dhe Afrika e Jugut.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist